Ora intelegjente apo byzylyk dore per fitnes apo per kontrollimin e parametrave vital shendetesore qe ben matjen e frekuences se zemres, presionit apo shtypjes se gjakut, presionit te oksigjenit ne gjak e qe lidhet me telefonin tuaj celular Android apo iOS permes bluetooth-it.

Kjo ore eshte nje nga produktet me te kerkuara dhe me te shitura ne websajtin e AliExpress prandaj edhe vendosem qe te bejme pershkrimin e saj ne faqen tone.Ore Intelegjente apo Byzylyk Dore per Fitnes, Shendetin Tuaj

Cmimi perafersisht:
Zbritje: US 26.87 nga US 63.98
Zbritje € 22,22 nga € 52,90

Verejtje: Cmimet mund te ndryshojne varesishte nga sa vendos shitesi i produktit qe te i shes dhe nuk varet nga faqja jone, mos harroni ne vetem bejme pershkrimin e produktit.Specifikat e Ores se Dores


Emri i markës: CURREN
Gjinia: Per Meshkuj dhe Femra
Stili: Sportiv
Levizja: E menqur
Materiali i rripit: Gome
Gjatësia e rripit: 20cm
Gjerësia e rripit: 21mm
Lloji i mberthyesit: Mberthyesi i fshehur,
Thellesia ne te cilen eshte rezistente ndaj ujit: 30Bar
Tiparet: Drita e pasme, Alarmi, Rezistente ndaj ujit, Percjellesi i Fitness-it, Kronografi, Vëzhgimi dhe monitorimi i punes se zemres, kalendari i plotë, GPS, LED, etj...
Diametri i fushes: 21mm
Numri i modelit: READ R5
Materiali i kutise se paketimit: Leter
Tipi i materialit te dritares se fushes digjitale te ores: Resin
Forma e paketimit: Drejtekendeshe

Specifikat e ores per fitnes

Pershkrimi i Ores apo Byzylykut te Dores per Fitnes


Karakteristikat kryesore te ores:


1: Shkalla e zemrës - Matja e frekuences apo te rrahurave te zemres,
2: Oksigjeni i gjakut - Matja e presionit apo shtypjes se oksigjenit ne gjak qe njihet si Oksimetria,
3: Matja e presionit (tensionit) apo shtypjes së gjakut,
4: Matja e lodhjes,
5: Mates sportiv i hapave te ecur apo vrapuar,
6: Matja e konsumit te energjisë,
7: Matja e kilometrazhit ditor - matja e kilometrave te ecur gjate dites,
8: Monitorimi i kohes se gjumit,
9: ID e thirrjes - pasi te lidhet me telefonin celuar (Android apo iOS) nese ju thirr dikush ju lajmeron dhe e tregon identitetin e thirresit, 
10: Perkujtuesi i mesazheve SMS,
11: Perkujtuesi i APP (aplikacioneve),
12: Perkujtuesi i orës së alarmit.

Shënim:

Për Telefona Andriod, OS (sistemi operativ) duhet të jetë 4.4 ose më lart (ose me i ri) dhe Bluetoothi duhet të jetë V4.0
 Për telefonin iOS, iOS duhet të jetë 8.0 ose më lart dhe Bluetooth duhet të jetë V4.0.

Matesi i shtypjes se gjakut tek ora e fitnesit


Specifikimet:


Modeli R5 Smart Bracelet (shkalla e zemrës)
Ngjyrat e disponueshme: e zezë blu jeshile e gjelbër.
Sistemi V4.0 i Bluetooth-it.
Gjatësia e brezit 19.8mm
Materiali i dorezes PCplastic + silikoni
Ekrani OLED
Madhësia e ekranit 0.86 inç
I papërshkueshëm nga uji IP67
Bateri 60mAh Li-bateri
Kohëzgjatja e baterisë 3-5 ditë
Pesha neto 25g

Per informata me te hollesishme rreth produktit shikoni faqen e Aliexpress dhe pershrkrimin e bere nga vet shitesi ku ju mund edhe te kontaktoni me shitesin ne gjuhen angleze para se te bleni produktin.

Nese ju duhet te dini se si duhet qe bleni online nga interneti atehere lexoni kete udhezues.

Matja e hapave te ecur apo te vrapuar nga ora apo byzylyku per fitnes

Ngjyra vjollce per femra e ores per fitnes


Verejtje:  Ne asnje menyre ne nuk kemi lidhje me kompanite apo faqet e lartecekura per blerje online apo me ndonje institucione bankare ne Kosove apo nderkombetare, prandaj ne nuk japim pergjegjesi juridike e as morale, as per produktet e porositura nga ju,per cilesine apo sasine e tyre, e as per sherbimet bankare apo postare te shteteve perkatese !Kjo eshte thjeshte nje udhezues (guide) se si duhet te beni blerje online nga Kosova.
Per me teper lexo ketu!