Kepuca te bera qe te futeni ne vitin e ri me konfidence!


Shpresojme qe do ju pelqejne produktet qe ne do ju rekomandojme!

12 Lloje te Kepuceve per Femra qe do ju Ndihmojne te e Filloni 2018 me Stil - kepuce fantastike per tere vitin dhe sezonat dimer, pranvere dhe vere!

1. Balerinat - qe ju pelqejne qe te beni vallezimin cha cha cha me ato. Keto jane thjeshte te shkelqyeshme qe te i kryqezoni kembet nganjehere.

Balerina te bardha

Balerina te zeza


2.Takat e gjera - per te shtuar sasine perfekte flirtuese dhe te padurueshme ne garderoben tuaj.

Takat e gjera
Cizme per bore per femra


Cizmet- Kepucat stil motociklisti